قالب میهن بلاگ قالب میهن بلاگ download  قالب بلاگفا قالب وبلاگ قالب پرشین بلاگ اخلاق اسلامی قالب بلاگ اسکای
قالب وبلاگ قالب وبلاگ
بازی روم توتال وار - به سمت آسمان

 
به سمت آسمان
اللهم عجل لولیک الفرج
۱۳٩٠/۳/۱٢ :: ۱۱:٢۱ ‎ق.ظ ::  نويسنده : ‌امیر حسین


این بازی تنها بازی در سبک استراتژیک است که تاریخ ایران را بخوبی نمایش داده است . این بازی مخصوص دوره ی اشکانیان است و دارای دو نسخه ی الحاقی barbarian invasion و alexander است که بترتیب متعلق بزمان ساسانیان و هخامنشان است . بنظر می آید هدف اصلی سازندگان از ساخت دو نسخه الحاقی ارتقا ورژن روم بوده باشد . شما در صورتی که هر سه نسخه را نصب نموده باشید نیازی به دانلود پتچ ندارید .
بازی بطور خلاصه بگونه ای است که شما باید قلمرو خود را ارتقا دهید . برای تجهیز سپاه نیاز به پول دارید . پول را از طریق مالیات یا از راه های دیگر کسب میکنید و در صورت بالا رفتن مالیات یا عوامل دیگر شهر ها شورش میکنند . همچنین با ساختن ساختمان ها که در شهر ها قرار دارند و نیاز به پول دارند موجب افزایش رضایت و محبوبیت در شهر ها میشود .
همچنین با استفاده از دیپلمات ها میتوانید از دشمن باژ بگیرید و با آنها صلح کنید یا با پرداخت مبلغ آنها را از لشکر کشی منصرف کنید و ... در کل محیط بازی کاملا شبیه دنیای باستان است و خیلی جدی است . برای این بازی مود های شگفت انگیزی ساخته شده که بهترین انان عبارت اند از :
europa barbarorum که مربوط بزمان اشکانیان است و بروی روم معمولی نصب میشود . لینک دانلود : http://www.europabarbarorum.com/downloads_mod.html
مود invasio barbarorum که بروی باربرین نصب میشود و متعلق بزمان ساسانیان است .لینک دانلود : http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=61497
مود rise of persia که متعلق بزمان هخامنشیان است و از طریق لینک زیر دانلود میشود :
http://riseofpersia.com/Filese.html


موضوع مطلب : بازی
 
 
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است |طراحی : پیچک
 
قالب وبلاگقالب وبلاگ